Kornize 12 muajt Gemma Silver

ZEP0020

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kornize 12 muajt Gemma Silver

12 muajt e pare te femijes tuaj te dokumentuara ne nje kornize

Shikoni se si rritet ai dhe shijojeni sa here e shikoni

Fotot jane ne forme te rrumbullaket me xham dhe permasa 5x5 cm 

Korniza eshte ngjyre gri, metalike me permasa 24x29cm qe qendron e mbeshtetur

Me dizenjo te vecante dhe ne qender te saj ka nje foto me e madhe me permasa 9x13 cm

Nje dhurate mjaft e kendshme per femijet tuaj ne diten e lindjes

Fotoja kryesore e perfshire ne cmim.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: