Ore Dore Multifunksionale me Fushe te Bardhe

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore Dore Multifunksionale me Fushe te Bardhe

Per te gjithe meshkujt qe nuk mund te mbajne shume gjera neper xhepa vjen ora shume funksionale.

Ore qe perdoret si cakmak i cili karikohet me fishe me vete (e perfshire ne cmim) 

Kur ora eshte e vendosur ne dore mjafton ta shtyni pak dhe automatikisht ndizet rezistenca me te cilen ju ndizni cigaren.

Rripi eshte material lekure e perpunuar ndersa kasa celik qe nuk ndryshket.

Nje dhurate e bukur per ate qe doni por jo vetem.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: