SET BIZHU & LULE VICTORIAN Shfaq më të madhe

SET BIZHU & LULE VICTORIAN

IDE0059

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nderthurje sharmante mes bizhuterive dhe luleve natyrale.

*Varese ne stil jake viktoriane.

Material metalik rezistent ne ngjyre ari te djegur. Gdhendje artizanale me motive floreale te imta dhe delikate. 

Zinxhiri i rregullueshem ne gjatesi.

E shoqeruar nga nje trendafil natyral.

Paketim special per ta bere dhuraten tuaj unike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: