Freskuese-USB me Ore Led Omega

ALB0418

Leke 1,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Freskuese-USB me Ore Led Omega 

Nje risi e cila vjen eskluzivisht tek ne.

Ore LED e cila tregohet duke ju freskuar dhe duke u lidhur me kompiuterin.

Pervec se ju tregon oren ne nje menyre shume inteligjente ajo edhe ju freskon gjate punes tuaj ne kompiuter.

Ka nje Buton icili sherben per fikjen dhe ndezje.

Ne momentin kur rrotullohet aty shfaqet  ora virtuale me drita LED.

Informacioni per tregimin e ores kalon nepermjet USB-se.

Ka gjithashtu nje zgjatues fleksibel te cili mund te perthyhet ne drejtime te ndryshme.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: