SET BIZHU & LULE PEARL Shfaq më të madhe

SET BIZHU & LULE PEARL

IDE0057

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nderthurje sharmante mes bizhuterive dhe luleve natyrale.

*Unaze me perle ovale me dy rojtare te shndritshem ne krah. Kombinuar me kater gure te perhimte dhe plotesuar me gure te vegjel te bardhe.

*Byzylyk me perla te bardha dhe gure quartz te shndritshem.

I gjithe shkelqimi i nje nate me hene te plote.

E shoqeruar nga nje trendafil natyral.

Paketim special per ta bere dhuraten tuaj unike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: