Bllok Violet i Personalizuar Shfaq më të madhe

Bllok Violet i Personalizuar

EP0518

Leke 1,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni dicka ndryshe per dike special.

Bllok A5 me kopertine te trashe mbi te cilin mund te vendosni emrin e plote ose inicialet.

Ngjyra ne tonalitete e violetit.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: