SET BIZHU & LULE ROYAL

IDE0055

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nderthurje sharmante mes bizhuterive dhe luleve natyrale.

*Varese me nje dizenjo mbreterore ne stil jake. Spirale te medha te gdhendura bukur ne ngjyre ari te djegur.

Gjatesi e rregullueshme.

E shoqeruar nga nje trendafil natyral.

Paketim special per ta bere dhuraten tuaj unike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: