Stilolapsa prej Druri W003 me Tekst

EP0509

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nje dhurate e bukur dhe funksionale e gjitha prej druri.

Set me 2 stilolapsa ne kutine e tyre e cila kur hapet kryen edhe funksionin

si mbajte kancelarie ne tavolinen e punes.

Mund te printoni emrin e plote ose inicialet qe deshironi tek kutia dhe tek stilolapsat.

Ngjyra si ne foto.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: