Jastek zemer Te dua

XHA0036

Leke 2,061

-10%

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Jastek zemer Te dua 

Nje jastek kuq e zi me mbishkrimin "Te dua".

Material i bute dhe shume cilesor.

Detajet romantike e bejne edhe me te vecante dedikimin tuaj per ate qe doni

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: