SET BIZHU & LULE LEAF

IDE0054

Leke 1,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nderthurje sharmante mes bizhuterive dhe luleve natyrale.

*Varse me nje efekt te mrekullueshem mbi qafen tuaj fale gjetheve metalike dhe delikate.

Zinxhir ne ngjyre ari te djegur. 

E shoqeruar nga nje trendafil natyral.

Paketim special per ta bere dhuraten tuaj unike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: