USB 047 8GB me Foto 2 ane

EP0503

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ngjan me nje karte krediti por ne fakt eshte nje USB.

Ju mund te parsonalizoni ate me fotot tuaja te preferuara.

Dhurate unike per tu mbajtur gjithmone me vete

dhe sigurisht edhe funksionale.

USB 8 GB.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: