SET BIZHU & LULE FLOWER

IDE0053

Leke 2,090

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nderthurje sharmante mes bizhuterive dhe luleve natyrale.

*Varese me nje dizenjo shume femerore dhe shume e bukur. Ne forme lulesh qe lidhen ne menyre shume te bukur me njera-tjetren

Gjatesi e rregullueshme.

*Nje kombinim shume i bukur me petalet ngjyre qumeshti

te lules dhe dizajnit delikat.

E shoqeruar nga nje trendafil natyral.

Paketim special per ta bere dhuraten tuaj unike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: