SET BIZHU & LULE VINTAGE

IDE0051

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nderthurje sharmante mes bizhuterive dhe luleve natyrale.

*Kombinim i detajuar i ngjyres se kuqe rubin dhe perlave delikate me ngjyren e arit antik.

Vargje zinxhiresh, te gjithe me nje karakter te vecante, plotesohen bukur nga simbolet

e gdhendura me detaje dhe sperkatur me gure te shndritshem.

*Unaze ngjyre ari te djegur. Pjesa e dukshme e unazes ka formen e nje kapeleje me fjongo.

Gjeresi e rregullueshme.

E shoqeruar nga nje trendafil natyral.

Paketim special per ta bere dhuraten tuaj unike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: