SET BIZHU & LULE STYLISH

IDE0050

Leke 1,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Nderthurje sharmante mes bizhuterive dhe luleve natyrale.

*Varese shume moderne dhe qe bie ne sy menjehere.

E dizenjuar ne forme lulesh me petale te zeza.

E shoqeruar nga nje trendafil natyral.

Paketim special per ta bere dhuraten tuaj unike.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: