Set 4 libra, pasioni i çmendur i Greit

BDR007

Leke 6,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set 4 libra, pasioni i çmendur i Greit

Historia plot mister e dashurisë së çmendur dhe seksit të egër mes biznesmenit Kristian Greit dhe Ana Stillit ka pushtuar mendjet e miliona lexuesve, duke u shndërruar në një sjellje frikësuese me djajtë e brendshëm të mashkullit dhe femrës. Autori ka ndjekur jo vetëm rrjedhën e personazheve të tija por edhe kërkesat e lexuesve besnikë për ta përmbyllur me katër vëllime këtë romancë të zezë.

Ky set ka katër vëllimet e Greit, të cilat kanë vijuar aventurën e tyre edhe falë pasionit dhe këmbënguljes së lexuesve, të cilët e kanë detyruar E. L. James që ta çojë këtë pasion të çmendur në katër vëllime:

Pesëdhjetë Hijet e Greit - vëll. I

Pesëdhjetë Hije më të Errëta - vëll. II

Pesëdhjetë hije të çliruara - vëll. III

Pesëdhjetë hijet e Greit Rrëfyer nga Kristiani - vëll. IV

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: