Letra dashurie të burrave të mëdhenj Shfaq më të madhe

Letra dashurie të burrave të mëdhenj

BD0117

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Letra dashurie të burrave të mëdhenj

Një libër i frymëzuar nga filmi "Sex and the City".Të gjitha letrat që përmenden në film ekzistojnë.

E kujtoni librin e mrekullueshëm romantik me letra dashurie, që Carrie lexon me Big në filmin Sex and the City? Fansat nxituan të blinin kopjet e tyre, por zbuluan se libri i bukur nuk ekzistonte. Për fat të keq, libri "Letra dashuria të burrave të mëdhenj"nuk ishte i vërtetë!

Megjithatë, meqë të gjitha letrat që përmenden në film ekzistojnë, duke përfshirë dhe atë të Beethoven-it, cituar nga Big në ceremoninë e tyre të dasmës, ne kemi vendosur ta publikojmë këtë dhuratë të mrekullueshme për veten dhe për ju.

Libri ka 136 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: