Kopshti Magjik

LF0100

Leke 2,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Tashme mund te rrisesh kopshtin tend magjik.

I perbere teresisht prej kristalesh te cilat rriten dhe plotesojne pejsazhin pak nga pak.

Mjafton te hidhni siper lengun qe do gjeni ne paketim dhe brenda 24 oreve do shihni magjine.

Nje dhurate e bukur per kimistet e vegjel qe duan te mesojne me shume mbi kristalet.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: