Ulje çmimi! Kornize Certifikate Bebi e Stampuar Shfaq më të madhe

Kornize Certifikate Bebi e Stampuar

ELV0042

Leke 2,390

-Leke 400

Leke 2,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Mireprit beben e re me nje kornize te personalizuar.

Dhuroni nje kornize me detajet me te embla te lindjes:

gjatesia, pesha, data, qyteti dhe sigurisht emri.

Personalizojeni ne ngjyren qe deshironi shkrimin dhe detajet.

E disponueshme ne permasat:

20 x 30 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: