Kornize me Germe per Femije

ELV0054

Leke 3,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Per nje dhome femijesh plot ngjyra.

Bejini femijeve dhurate nje kornize me germen e pare te emrit krijuar me bojra me ngjyra.

Ne sfond mund te vendosni edhe emrin e plote ose nje date qe deshironi.

Ngjyra e sfondit eshte e personalizueshme.

E disponueshme ne permasat:

30 x 30 cm.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 4 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: