Trofe i Personalizueshem DH024 Shfaq më të madhe

Trofe i Personalizueshem DH024

EP0477

Leke 2,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurojini dikujt nje trofe per cilesite me te mira qe ka.

Kjo eshte kupa e cila personalizohet me textin qe deshironi per nje urim apo dedikim special.

Modeli i madh (Large)

Permasat: 116 x 116 (baza) x 450 mm (lartesia)

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: