USB Druri e Personalizuar

EP0462

Leke 2,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhuroni dicka speciale dhe te personalizuar.

USB 8 GB prej druri e gdhendur sipas deshires.

Mund te printoni emrin e plote ose inicialet sipas deshires.

Nje kujtim i bukur dhe nje produkt i nevojshem per kedo.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: