Harry Potter 8 dhe femija i mallkuar Shfaq më të madhe

Harry Potter 8 dhe femija i mallkuar

BDI0144

Leke 1,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Erdhi më në fund edhe edhe në shqip, Harry Potter, autorja e së cilës historinë e tetë e shkroi pas 19 vjetësh.

Dhe sigurisht, Ky është i fundit, pasi fantazia e autores është ndalur me kaq në këtë personazh që ka pushtuar zemrat e qindra milionë fëmijëve dhe lexuesve.

Kësaj radhe, historia e tetë titullohet Harry Potter dhe fëmija i mallkuar”, ku personazhet dhe ngjarjet nuk vijnë në prozë por si dramë.

365 faqe

Nga Joanne K. Rowling

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: