Harry Potter dhe dhuratat e vdekjes 7 Shfaq më të madhe

Harry Potter dhe dhuratat e vdekjes 7

BDI0088

Leke 1,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Harri për pak sa s'e lëshoi Topthin nga habia dhe emocioni. Hermiona kishte të drejtë. Gdhendur në sipërfaqen e lëmuar e të praruar, shiheshin katër fjalë të shkruara me një shkrim të imët dhe të pjerrët që Harri e njohu se ishte shkrimi i Urtimorit.Unë hapem kur mbyllem.

Sapo i lexoi fjalët, kur ato u zhdukën përsëri."Unë hapem kur mbyllem... Ç'kuptim mund të ketë vallë?" Fragment nga libri

560 faqe

Nga Joanne K. Rowling

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: