Harry Potter 5 dhe urdhri i feniksit Shfaq më të madhe

Harry Potter 5 dhe urdhri i feniksit

BDI0086

Leke 1,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Me gjithë ato paralajmërime që Lordi Fluronvdekje po kthehet, Harri dhe Dambëlldori do shënjestrohen nga autoritetet e Ministrisë së Magjisë, teksa një burokrate me autoritet Dolores Umbridxh, do të shpallet drejtoreshë në Hoguarts.

Harri dhe miqtë e ti themelojnë "Ushtrinë e Dambëlldorit".

719 faqe

 Joanne K. Rowling

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: