Harry Potter 4 dhe kupa e zjarrit Shfaq më të madhe

Harry Potter 4 dhe kupa e zjarrit

BDI0085

Leke 1,250

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Banorët e Litëll Hengëlltaunit e quanin edhe sot e kësaj dite Shtëpia e Ridëllve, edhe pse kishte kushedi sa vjet që familja Ridëll nuk banonte më aty.

Ajo qe ndërtuar majë bregores që lartohej përmbi fshat: disa nga dritaret ishin të ngallmuara me gozhdë, çatisë i mungonin mjaft tjegulla dhe në ballinën e saj rritej urthi i egër. Fragment nga libri

560 faqe

 Joanne K. Rowling

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: