Harry Potter 2 dhe dhoma e të fshehtave Shfaq më të madhe

Harry Potter 2 dhe dhoma e të fshehtave

BDI0083

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Admiruesit e Harrit do të mbeten sërish gojëhapur. Rowling duhet të jetë diplomuar edhe vetë në Hoguorts, gjykuar nga aftësia për të krijuar një rrëfenjë kaq përpirëse, plot fantazi, me humor dhe mbi të gjitha që të mban pezull deri në ankth, pa i lënë gjë magjisë.

Publisher's Weekly "Harry Potter dhe Dhoma e të Fshehtave është rrëfim i mrekullueshëm që të lë pa frymë, plot sharm, madje më i bukur sesa libri i mëparshëm." The Los Angeles Times

 Joanne K. Rowling

276 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: