Harry Potter 1 dhe Guri Filozofal Shfaq më të madhe

Harry Potter 1 dhe Guri Filozofal

BDI0082

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Librat e Harri Poterit janë bërë një fenomen letrar ndërkombëtar. Harri ka pushtuar faqet e para të gazetave dhe ka zgjuar dashurinë për leximin në një brez të tërë. Ritmi i shpejtë, personazhet e paharrueshme, drama e përsosur, i bëjnë këta libra kryevepra absolute, të dashura për fëmijët dhe për të rriturit. Tashmë, librat e Harri Poterit kanë hyrë në histori

Nga Joanne K. Rowling

264 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: