Kenga e qyqes Shfaq më të madhe

Kenga e qyqes

BDI0015

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kur një modele me jetë të trazuar bie nga ballkoni i hotelit në rrugën Mejfër dhe gjen vdekjen, të gjithë mendojnë se ajo ka vrarë veten.

Por vëllai i saj ka dyshimet e veta, ndaj pajton një hetues privat, Kormoran Strajkun, për të shqyrtuar rrethanat.

576 faqe

 Robert Galbraith

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: