Komplet Sportiv per Djem 3-7 vjec

Leke 2,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Kostum per Djem nga 3 vjec deri ne 7 vjec

Kostum per djem ngjyre blu e erret.

Material pambuku.

Shume trendy dhe i pelqyer.

Masat per moshat nga 3 vjec deri ne 7 vjec.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: