Kryezoti i Unazave, Dy kullat, Libri i dytë Shfaq më të madhe

Kryezoti i Unazave, Dy kullat, Libri i dytë

Leke 1,080

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Në këtë libër tregohet tmerri i pjesëtarëve të Besëlidhjes së Unazës nga ardhja e Errësirës së Madhe dhe shpërthimi i Luftës së Unazës, e cila trajtohet më gjerësisht në vëllimin e tretë dhe të fundit, të titulluar "Kthimi i Mbretit".

Nga J.R.R.Tolkien

422 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: