Vajza që trazoi folenë e grerëzave Shfaq më të madhe

Vajza që trazoi folenë e grerëzave

BD0100

Leke 1,500

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Në të gjithë Amerikën dhe gjithë botën po flitet për triologjinë Milenium të novelave të Stieg Larsson, ku flitet për historinë e Lisbeth Salander, “një prej heroinave më origjinale dhe të paharrueshme të zhanrit thriller të kohëve të fundit. Kjo triologji do t’iu rrëmbejë kohën dhe do t’iu mbajë zgjuar derisa ta përfundoni. Niseni me veprën e parë....

592 faqe

Nga Stieg Larsson

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: