Ishulli nen dete, Isabel Aliende Shfaq më të madhe

Ishulli nen dete, Isabel Aliende

BD0113

Leke 1,200

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Një roman ndryshe i Isabel Allende, një rrëfim magjik dhe një shtegim i thellë në kërkim të lirisië së individit: “Kemi mësuar të mos diskutojmë për budallallëqet, por vetëm për gjërat e rëndësishme.” – këtu zë fillë historia e këtij romani, ngjarjet e të cilit tregojnë betejat kundër skllavërisë që në shekullin e XVIII

Nga Isabel Allende

543 faqe

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: