Triko me Frozen per Vajza

Leke 1,790

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Triko per vazja te vogla

Me menge te Gjata

Dizajni: Me Frozen

Materiali:Perzierje pambuku

Ngjyra:Blu

Masat:95,100,110,120

E kendshme per vajza te vogla nga 2 deri 8 vjec

E ngrohte per stinen e pranveres veres dhe vjeshtes

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: