Bllok Gingo A5 me Logo dhe Text

EP0472

Leke 1,290

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Dhurata per te nisur vitin mbare.

Bllok lekure i personalizuar me emrin dhe logon tuaj.

Blloku ka format A5 me kopertine te trashe ne ngjyre blu te erret, te zeze ose vishnje.

Ju mund ta personalizoni me logon dhe emrin e plote ose inicialet.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: