Lumturohuni Shfaq më të madhe

Lumturohuni

MIN0013

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Këshillat e thjeshta dhe të drejtpërdrejta të Dr. Anthony Gunn, do t’ju ndihmojnë të gjeni rrugën drejt lumturisë që zgjat.

Duke ju treguar se si të reflektoni në mënyra të reja mbi përvojat tuaja personale dhe mjedisin që ju rrethon, këshillat praktike në librin Lumturohuni, do t’ju ndriçojnë rrugën drejt lumturisë jetëgjatë.

Lexoni për të zbuluar 120 këshillat motivuese se si të lumturoheni!

159 faqe

Nga Dr Anthony Gunn

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: