Nje Vit Drejt Pasurimit Shfaq më të madhe

Nje Vit Drejt Pasurimit

MIN0004

Leke 700

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Zgjohu dhe tako anën tënde pozitive. Përse disa kanë sukses dhe të tjerët dështojnë. Disiplinoje veten për të arritur sukses.

Merr punën që do. Lëri të tjerët të të ndihmojnë të arrish sukses. Mposhte frikën për të arritur synimin tënd. Merr ngritje në detyrë. Jeto jetën tënde.

148 faqe

Nga Napolon Hill

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: