Ulje çmimi! Kostum Halloween Infermiere e Gjakosur Shfaq më të madhe

Kostum Halloween Infermiere e Gjakosur

TT0517

Leke 2,690

-Leke 500

Leke 3,190

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Godisni ne shenje kete Halloween.

Me kostumin e infermieres se gjakosur do trembni kedo qe do ju dali perpara.

Ky kostum perfshin fustanin dhe kapele infermierje.

Fustani eshte i shkurter, pa menge dhe material poliester.

Ngjyra: E bardhe me te kuqe.

Mase e mesme ONE SIZE.