Set Cante Shkolle + Mini Cante + Kulete

EUP0200

Leke 7,690

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Cante Shkolle + Mini Cante + Kulete

Cante shpine me dy rripa ne material cope

Me dy ndarje me zinxhire per librat 

Vjen e dizenjuar me princeshat e disney 

Me rrota ku lejon qe canta te terhiqet qe femija te mos ndjeje lodhje 

Sebashku me canten e shkolles vjen mini canta per ushqimin si dhe portofoli per mjetet shkollore

Permasat jane 45 x 29 x 12 cm