Set Cante Shkolle + Mini Cante + Kulete

EUP0196

Leke 6,490

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Set Cante Shkolle + Mini Cante + Kulete

Cante shpine me dy rripa ne material cope

Me dy ndarje per librat dhe nje xhep nga jashte me zinxhire 

Vjen me personazhin Ben Ten 

Me rrota ku lejon qe canta te terhiqet qe femija te mos ndjeje lodhje 

Sebashku me canten e shkolles vjen mini canta per ushqimin si dhe  dy portofola per mjetet shkollore

Permasat jane 43 x 29 x 11 cm