Robur Vaj per Mjeker 50ml Shfaq më të madhe

Robur Vaj per Mjeker 50ml

SIG0578

Leke 890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vaj per mirembajtjen e mjekres

Permban vajra esenciale te portokallit te embel dhe patchouly, i cili ka nje efekt zbutes dhe hidratues

Ndihmon qe mjekra te jete e shndritshem dhe me e shendetshme

Aplikoni disa pika vaji ne tere gjatesine e mjekres. Masazhoni butesisht

Gjate perdorimit mjekra mund te jete e lagur ose e thare 

Sasia 50 ml