Portofol DOCA me Qendisje ne Qender dhe me Percina Te Vogla Ne Dy Anet E Portofolit  65934 Shfaq më të madhe

Portofol DOCA me Qendisje ne Qender dhe me Percina Te Vogla Ne Dy Anet E Portofolit 65934

Sell68-65934

Leke 3,300

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

PORTOFOL LEKURE SINTETIKE ME 2 ZINXHIRA QE KRIJOJNE DY NDRAJE KRYESORE TE VECANTA , ME QENDISJE NE QENDER E ME PERCINA TE VOGLA NE DY ANET E PORTOFOLIT , NGJYRE KAFPermasat: 20*11Materiali|:WALLET PU 100%

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: