Shall DOCA  Printim Lule Shumengjyreshe  28842 Shfaq më të madhe

Shall DOCA Printim Lule Shumengjyreshe 28842

Sell68-28842

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shall Polyester Printim Lule Shumengjyreshe , Dominon E Kuqja E Pjekur , Blu Dhe Krijon Kontrast Me Bazen Ngjyre Qumeshti Me Lule .Permasat :85X180 Materiali: SCARF 100% POLYESTER

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: