Shall DOCA   Printim Viza Me Lule  28841 Shfaq më të madhe

Shall DOCA Printim Viza Me Lule 28841

Sell68-28841

Leke 2,000

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shall Polyester Printim Viza Me Lule , Shalli Perfundon Me Thke Xhufka, Dominon E Kuqja Dhe Gri Ne Bojeqielli .Permasat :85X180 Materiali: SCARF 100% POLYESTER

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: