Shall DOCA   Printim  Vija Diagonale Dhe Lule E Dege  28814 Shfaq më të madhe

Shall DOCA Printim Vija Diagonale Dhe Lule E Dege 28814

Sell68-28814

Leke 1,600

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shall Polyester Printim Vija Diagonale Dhe Lule E Dege , Ngjyre E Verdhe Permasat :90X180 Materiali: SCARF 100% POLYESTER

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: