Parfum Nesti Dante Regina di Peonie + Sapuni Falas

SIG0553

Leke 5,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Seti "Dashuri dhe Kujdes" per njeriun e zemers

Seti permban parfumin dhe sapunin me te njejten arome "Regina di Peonie"

Nje arome shperthyese dhe dehese e petaleve te peonit, nje lule e cila simbolizon optimizmin dhe bukurine e perjetshme

Parfumi eshte nje perzierje vajrash dhe esencash te ndryshme me perqendrim te dyfishte te cilat perputhen me se miri me lekuren

Sapun vegjetal i krijuar me perberesit me te mire dhe cilesore

Sasia e parfumit 100 ml

Pesha e sapunit 250 g

Produkti eshte vegan

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: