Ore Inteligjente Garmin HR Sport Rose Gold

ABC0129

Leke 30,990

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Ore Inteligjente Garmin HR Sport Rose Gold

Kompatibel me smartphonet android dhe iOS si dhe bluetooth

Pervec ores dhe dates, ora inteligjente do tju njoftoje per aktivitetet e dites: hapat, kalorite e djegura etj

Siguron monitorimin e rrahjeve te zemres

Ju jep nje njoftim te sakte rreth motit, mund te beni edhe kontrollin e muzikes

Rezistente ndaj ujit deri ne thellesine 5 ATM

Me ekran OLED, 128 x 64 pixels

Dizenjo e rripit e thjeshte klasike dhe inovative, silikoni

Bateria mund te perdoret deri ne 5 dite me nje karikim te plote

Permasat 43 x 43 x 11.6 mm

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: