Vathe Artizanal Jeleku Shfaq më të madhe

Vathe Artizanal Jeleku

AND0007

Leke 2,400

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vathe teper elegante te punuar teresisht ne menyre artizanale.

Vathe metali frymezuar nga motive folklorike, nga jeleku i kostumeve popullore.

Detaje te prera me imtesi dhe skalitura me kujdes.

Dekoruar me kristale te kuq

Pjeseza metalike  nickel free.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

*Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: