Vathe Artizanal lundrim mbi vale Shfaq më të madhe

Vathe Artizanal lundrim mbi vale

AND0006

Leke 1,890

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Vethe teper chic dhe elegante.

Punuar teresisht ne menyre artizanale.

Vathe metali me motive marre prej varkave, dallgeve dhe kaltersise se ujit. Punuar me argjend gjerman. Dekoruar me kristale. Kapese sterling silver 925.

*Ky eshte nje produkt artizanal i cili krijohet me porosi ndaj ju lutem na mirekuptoni qe do nje afat prej 3 ditesh per tu pergatitur nga momenti qe porosia juaj eshte konfirmuar.

 *Produktet artizanale jane te personalizuara dhe te krijuara enkas per porositesin ndaj kerkohet 50% parapagim per ta realizuar. Nese ju vendosni per arsye personale ta ktheni apo te mos ta terhiqni produktin e realizuar, parapagimi do ju mbahet nga kompania jone.

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: