Vethe Artizanale Lisa Shfaq më të madhe

Vethe Artizanale Lisa

VIO0001

Leke 1,390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Shtojini me teper hijeshi kombinimeve tuaja te dites me vethet me trendi punuar ne menyre artizanale.

Te realizuara me shume perkushtim dhe perkujdesje per te sjelle tek ju krijimet me te vecanta dhe unike ne llojin e tyre.

Keto vethe përbëhen nga lule të punuara me metrazhe dhe rruaza me tonalitete të lehta të rozes dhe pjesës metalike e cila vendoset ne vesh.

Pjesa metalike nuk nxihet.

Ju lutemi na mirekuptoni qe kerkojne 1-2 dite kohe pergatitje nga momenti kur porosia juaj eshte konfirmuar. 

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: