Forma letre per Embelsira 6 cm

SIG0304

Leke 390

Shto ne listen e deshirave

Shpërndaje në:

Detajet

Forma embelsirash prej letra

Me ngjyre te bardhe dhe diameter 6 cm

Perfekte per muffins ose embelsira te tjera te vogla

Mund te futen ne furre. Seti permban 100 cope

30 produkte te tjere ne te njejten kategori: